KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263363
nr 1526 3363
Karl Hellgren, Utsikt från Nordiska Museet. Signerad, daterad 1944. Olja på pannå, 53x72 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:46:52
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)